Selfie virusas

Pasibaisėjau pasauliu. Ne, ne gamta ar pastatais, o žmonėmis. Žmonėmis, kurie ant kiekvieno kampo fotkinasi, o kitaip - selfinasi.

Nu tarkim.

Nuvažiuoja kur nors - pasidaro kokį 50 tokių pačių nuotraukų, išsirenka 1 iš 15 visiškai vienodų ir tada kelią į facebook'ą, instagram'ą ir dar daxuja tinklapių.
Sėdi namie - pasidaro trigubai nuotraukų nei kai būna išvažiavę, prideda fotoshop'inio špakliaus ir vėl kelia į internetą.
Valgo įprastą kebabą, nufotkina tik prieš tai į kadrą įkišę 2 ištiestus pirštus. IR VĖL skelbiasi ką ir kur valgo. (Na, kebabai ne selfis, bet vis vien)

Ir tada kitas atsiverčia to žmogaus facebook profilį, įsijungia nuotraukas... ir visur tik selfie. 147 selfie. 17 su normaliom šypsenom, kur dar galėčiau pavadinti nuotraukomis, vertomis dėmesio ir 140 selfiukių su duck face'ais.

Net antis atrodo gražiau. Rimtai.

Na taip, žinau, dabar iš pažįstamų snukių nuskamba replikos: "fotkintis nemėgsta, tai nieko nesupranta". "Ji kitoks žmogus, nieko nesupranta" ir bla bla bla. Taip, ne kartą girdėjau tokių replikų.

Bet vis vien laikausi savo.

Taip, sutinku, galima turėti daug swag foto su visokiom mimikom dėl savo smagumo, juoko ir prisiminimų garantijos. Visada faina turėt tokių nuotraukų.

BET KAM JAS VIEŠINTI MAŽDAUG 300 ŽMONIŲ, KURIŲ NET AKYSE NESI MATĘS IR PASKUI BLIAUTI DĖL MAŽO LIKE'Ų SKAIČIAUS. KAM?

Žinau, aš dūra. Rimtai per dūra suprasti tokius žmones. Suprantu, aš nemėgstu fotofrafuotis, gal ir dėl to atrodo, jog man nedašunta.
Bet man dar normoi, kai įsikelia geažias foto su gražiom šypsenom. Nu dar gali būti su kokia šiaip sau mimika.
Bet tik ne 100+ foto su vienodais iškreiptais veidais.

Baisu. Rimtai.

Ačiū, kas skaitė mano pasišlykštėjimą, tik dar paprašysiu vieno - pasižiūrėkit į šią antytę ir į belekokį selfiuką.

Tikiuos, esmę supratot.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

321

   320. Tiek įrašų čia sutilpo per 3 metus. Tiek minčių, tiek jausmų. Tik galybė eilučių. Galybė manęs. Per daug? Galbūt. Bet ne. Būtent tie...