Let it snow, let it snow, let it snow!

Mane užgriuvo visiška kalėdinė nuotaika. Absoliuti. Kiek ankstyva, bet man ji patinka.

Ne, aš nesiklausau kalėdinių dainų, nevalgau mandarinų ir nežiūriu kalėdinių filmų, kaip kad žmonės, esantys aplink mane.

Aš tiesiog pradėjau daryti atvirutes, kurias klasiokai gaus per karnavalą (jau keturiolika darbelių laukia savo teksto!). Ieškau, kaip reiks mokyklą/namus papuošti, galvoju apie dovanas, kaip jas pakuosiu... Kuriu sveikinimus ir taupymo planus, kaip surasti daugiau šlamančių artimųjų dovanoms... (Ech... Problema numeris vienas). Seilę varvinu prieš kalėdinių patiekalų receptus ir ginčijuosi su sese dėl dovanų mamai ir močiutei. Su ta prakeikta lopeta (sese) šnekėjau gal valandą, o ta visus planus nuėjo ir išdėjo močiutei. Ką pirkti žadu, kur, kaip, kada... Viską iki smulkmenų. Sakiau, kad jin lopeta.

Ir dar katasenį susmegenį nulipdžiau (Nuotraukoje: didysis - maniškis katasenis, mažasis kataseniukas - sesės). Sukišom pusės kiemo sniegą, nes pastarasis visai baigia išnykti. O gaila.

Vakare visas 43 minutes su Guste prakalbėjom telefonu apie klasės dekoravimą šienu. Pala... ne. Ne vien apie konkorėžius ir šieną, apie kažką dar pliurpėm. Nesvarbu.

Žodžiu, laukiu Kalėdų. O tu?

P.S. Taip, šio įrašo esmė ir buvo būtent pasigirti savo lipdyniu iš murzino sniego. Aš tikrai originali.

2 komentarai:

 1. suvalgiau du mandarinus ir dabar nekantriai laukiu Kalėdų. (ir alerginės reakcijos nuo tų vaisių)
  gražūs katinai.
  ir man labai patinka Tavo dizainas tinklaraščio! va. :3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jei čia gerai supratau, tai užjaučiu belekaip dėl tos alergijos. Nusišaičiau, jaučiu.
   Ačiū, man tie kataseniai irgi patinka, nes jie pirmieji :) :)
   Ir ačiū už pagyrimą, nors čia ne mano darbą, o Dovilės (iš caps-lock-is-better.blogspot.com ) pagyrei :)
   Va.

   Panaikinti

321

   320. Tiek įrašų čia sutilpo per 3 metus. Tiek minčių, tiek jausmų. Tik galybė eilučių. Galybė manęs. Per daug? Galbūt. Bet ne. Būtent tie...